I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice
Image

Psikolojik Destek

Sitemizin ana temasını oluşturan bölüm bireysel ve grupla psikolojik danışma olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bireysel olarak yapılan konuşmalarda sizlerin sahip olduğunuz psikolojik sorunlara ve bu sorunların çözümüne odaklanmaktayız. Gizlilik sözleşmesinde de belirttiğimiz üzere kesinlikle tedavi amaçlı, ilaç yazma ya da tıbbi acil durumlar için site kullanılmamalıdır. Site içerisinde psikolojik destek bölümünde yapılacak yazışmalar, sadece anlık ruhsal durum ve ya geçmişten gelen sizi etkilemekte olan durumlar için çözüm yolları keşfetme ve sorunları anlattıkça rahat hissetme mantığı ile uygulanmaktadır.


Sohbet ve rahat bir ortam çerçevesinde yapılan konuşmalarda; ekip arkadaşlarımız, bu problemleri çözmemizi ve ruhsal açıdan huzurlu hissetmenizi sağlayacak çeşitli önerilerde bulunma amacıyla sizlere hizmet verecektir. Toplum içerisinde sahip olduğunuz sıkıntıları anlatamama ve içimize atma gibi durumdan kurtulmanızı sağlamakla birlikte geliştirebileceğimiz çözümler sizlerin mutlu bir birey olmanızın sağlanmasına önem veriyoruz. Aile, iş hayatı, eğitim ortamı, sosyal yaşam… vb çeşitli konularda destek almak isteyen her bireye yardımcı olmak ve güzel sonuçlar almak adına ilerleyeceğiz.


Grup ile psikolojik danışma durumunda ise birden fazla kişinin sahip olduğu benzeri sorunun, ekip arkadaşımız yahut alanında uzman bir kişinin yönetiminde topluca çözüme ulaşmasını sağlamak adına vereceğimiz hizmet durumudur. Online ortamda yaptığımız toplu konuşmalar ile farklı bireylerden ortak sonuçlar alabilir ve hayatınıza farklı bakış açıları ekleyebilirsiniz. Ruh sağlığı açısından normal, ancak gelişimsel ve uyum sorunları olan herkesin bu hizmetlere ihtiyacı olduğunu atlamayalım, anlattıkça rahatlamanız umuduyla. Sizleri dinlemek adına, her daim hazır olduğumuzu unutmayın.

Açıklama


Grupta Psikolojik Danışmanın amacı, grup ortamını ve grup etkileşimini olumlu olarak kullanarak bireylere psikolojik danışma amaçlarına ulaşmada yardımdır. Bizim buradaki temel amacımız ise online ortamda da Daha açık ve dürüst olmak, Başkalarına güvenmeyi öğrenmek, Birinin kusursuzluğunu istememeyi öğrenmek, bir başka deyişle kusurlu olabileceklerini kabul etmek, Daha özgür olmak, yani desteği içten almak, Kendi farkındalığını artırmak, Kişisel problemlerine çözüm yolu bulmak, Yaratıcılığını ve gizil güçlerini keşfetmek gibi sağlıklı ve güzel hedefler ile ilerlemeyi planlıyoruz. Eğer bizlerle birlikte kendinizi keşfetmeyi, sorunlarınıza farklı bakış açıları yakalamayı istiyorsanız üye olup, ailemize katıldıktan sonra birlikte belirlediğimiz zamanlarda sizlere bildirim yaparak bu deneyimi yaşayacağız. Farklı tarzlarda sizlere yol haritaları sunmak için çok heyecanlı ve bir o kadar da istekliyiz. Haydi, herkesi bekliyoruz…

Image

Sizde Bizi Arkadaşlarınıza Önerin
Onlarında Sorunlarını Çözelim!

Veya İncele