I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Schedule a Visit

Nulla vehicula fermentum nulla, a lobortis nisl vestibulum vel. Phasellus eget velit at.

Call us:
1-800-123-4567

Send an email:
monica.wayne@example.com

Burada sırayla devam edecek şekilde(1'den 10'a kadar) önce fotoğrafta ne gördüğünüzü ayrıtılı bir şekilde düşününüz, not ediniz daha sonra fotoğrafı açarak açıklamayı okuyunuz.

1.Leke Testi

İlk kart aslında bir ısınma kartı ve kişiliğiniz hakkı vermeyen kalıp cevapları var. Yarasa mı, kelebek mi yoksa bir güve mi? Hiçbir önemi yok.

2.Leke Testi

İşte şimdi başladık. Birçok insan bu mürekkep lekesinin iki insan, iki ayı veya iki fil olduğunu söyler. Ama kavga mı ediyorlar, el ele mi tutuşuyorlar, yoksa sadece selamlaşıyorlar mı? Eğer kavga ediyorlarsa bu sizin sinirli ve saldırgan eğilimleriniz olduğu anlamına gelebilir.

3.Leke Testi

Bu sefer ki kesinlikle iki kişi (belki aralarında bir kalp işareti veya kelebek var)? Eğer hemen insan görmeyip uzun uzun düşündüyseniz, bu sizin sosyal etkileşimlerde zorluk yaşadığınız anlamına gelebilir.

4.Leke Testi

Bu karta genelde "baba kartı” denir, çünkü kart hakkında söyledikleriniz babanıza karşı tavrınızı yansıtır. Örneğin size saldırmaya gelen bir ayı gördüyseniz, muhtemelen babanızdan biraz korkuyorsunuz (veya bütün erkeklerden veya daha genel anlamda otorite figürlerinden).

5.Leke Testi

Bu da “kolay kartlar” denilen kartlardan biri. Dikkatinizi verip vermediğinizi, laf olsun diye cevaplayıp cevaplamadığınızı ölçmek için tasarlanmış bir ara kart. Eğer kelebek, güve veya yarasa (veya Donnie Darko tavşanı) gibi cevaplar vermediyseniz, problemleriniz var demektir.

6.Leke Testi

Altıncı kart bir seks kartıdır. Yapmayın lütfen, hayal gücünüzü kullanın! Eğer bir hayvan derisi veya kürkü diye cevap verdiyseniz, cinselliğinizi baskılamaya çalışıyor olabilirsiniz.

7.Leke Testi

4 numaralı kartın eşi. Bu karta sık sık anne kartı' denir. Pekisiz ne gördünüz. İki melek? Harika. İki cadı. Hımmm. Eğer kartta kadın görmediyseniz, bu sizin kadınlarla yakınlaşmada problem yaşadığınız anlamına gelebilir.

8.Leke Testi

Son üç kart orijinalde renklidir, bu yüzden sizi biraz uğraştırdılarsa sorun yok. Birçok insan bu kartta dört ayaklı bir hayvan görür. Eğer siz bunu görmediyseniz, kart karmaşık bir kart olduğu için, aynı anda birçok etkenin olduğu karmaşık durumlar veya duygularla baş etmede zorluk yaşadığınızı gösterebilir.

9.Leke Testi

Birçok insan bu imgeye bir anlam verirken zorlanır (bir insan resmi mi?); bununla birlikte aklınıza hiçbir şey gelmediyse, kendi başınıza karar vermek zorunda olduğunuz durumlarda zorlandığınız anlamına gelebilir.

10.Leke Testi

Bu kart da karmaşık bir karttır ve hiçbir "tipik" yanıtı yoktur.Bazen insanlar yengeç, istakoz, örümcek, yılan veya böcek görür. Bu parçaları bir araya getirip örneğin bir deniz altı görüntüsü diye cevap verirseniz, bu sizin harika örgütsel becerileriniz olduğu anlamına gelebilir.

Image

Sizde Bizi Arkadaşlarınıza Önerin
Onlarında Sorunlarını Çözelim!

Veya İncele