I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Schedule a Visit

Nulla vehicula fermentum nulla, a lobortis nisl vestibulum vel. Phasellus eget velit at.

Call us:
1-800-123-4567

Send an email:
monica.wayne@example.com

Image

Tek Mesaj İle Yüklerinizden Kurtulmaya Hazır Mısınız?

Merhaba Değerli Dostlar,

Günümüz dünyasında birçok uğraşa sahibiz. Sahip olduğumuz sıfatlar,bizlerin zamanını ve uğraşını o kadar çok alıyor ki bazen kendimize, kendi sorunlarımıza ve yaşam biçimimize önem veremiyoruz. Yaşadığımız şartların zorlukları, hayatın ve düzenin bize sunduğu sıkıntılar; bir yerlerde bizlerin canını sıkmaya ve arka planlara itilmiş, büyümeye mahkûm edilmiş sorunlar olmaya başlıyor. LiTa ekibi olarak bizler, sizlerin yaşamınızda hak ettiğiniz ilgiyi ve yönlendirmeyi vermek, büyümüş, mahkûm olmuş sorunlarınıza çözüm aramak, kısacası sizlere adeta bir dert ortağı olma adına buradayız.

Web sitemizde üç farklı konuda destek alabileceğiniz kategoriler ve üç farklı şekilde kişilik analizi yapabileceğiniz testlerimiz bulunmaktadır. Bizlerin öncelikli amacı, sizlerin sahip olduğu meşguliyetin ve bulunduğu olumsuz psikolojik durumun dışına çıkarmak yahut mutlu, güzel anlarınızı paylaşabileceğiniz bir ortam oluşturmaktır. Bu süreç içerisinde hiçbir tıbbi gereksinimi karşılayamayacağımızı yahut çok aşırı düzeyde sahip olduğunuz psikolojik sorunları bir uzmana giderek aşabileceğinizi buradan bir kere daha belirtmek isterim. Bunlar dışında LİTAWEB.COM adresinde sahip olduğunuz üyelik sayesinde her an bize ulaşabilir ve sorularınıza cevaplar alabilirsiniz. Üyeliğin ücretsiz olması sayesinde hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve güvenli, sağlam bir alt yapı ile etkili iletişim kurabileceksiniz. Ayrıca özel durum ve olayların bir kenara bırakıldığında hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan, kimse yazdıklarınızdan haberdar olamayacaktır. Yapmanız gereken, sadece ilgilendiğiniz bölümü seçerek; bizlere, öz ve etkili bir şekilde sorularınızı sormanızdır. En kısa sürede sizlere geri dönüş yapılması sağlanacak ve umuyoruz ki en minimal anlamda sıkıntılarınızı anlatarak rahat hissedeceksiniz.

Psikolojik rahatlamanın dışında, öğrenci ve kişisel olarak gelişime ihtiyaç duyan arkadaşlarımız için çeşitli noktalarda kitap, video, kurs… Vb öneriler yapılarak, onların sorunlarına bir öğrenci bakış açısıyla yaklaşarak, hayatlarının en güzel zamanlarında yanlarında olarak, değerli arkadaşlarımıza yön vermek istiyoruz. Eğlenirken öğrenmenin keyfini sizlerle birlikte yaşamak ve bu muhteşem duyguyu hep beraber tatmak gibi bir amaca sahibiz. Ayrıca üye olduktan yazı yazıp; blog sayfamızda paylaşıp, düşüncelerinizin, duygularınızın daha çok insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Burada sizlerle birlikte çalışmaktan çok mutluluk duyacağız. LiTa ekibinin bir parçası olmanız dileğiyle…

HERKESE GÜZEL GÜNLER DİLERİZ, GÜLÜŞÜNÜZ HİÇ EKSİLMESİN YÜZÜNÜZDEN…


Image

Sizde Bizi Arkadaşlarınıza Önerin
Onlarında Sorunlarını Çözelim!

Veya İncele