I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Schedule a Visit

Nulla vehicula fermentum nulla, a lobortis nisl vestibulum vel. Phasellus eget velit at.

Call us:
1-800-123-4567

Send an email:
monica.wayne@example.com

Image

Eğitimde Psikolojik Danışma Ve Rehberik

Eğitim sistemimizde sahip olunan boşluklar ve eksiklikler nedeniyle öğrenci arkadaşlarımız okulda ya da dershanelerinde eğitimsel faaliyetler yaparken bazı yönlendirmelere ve rehberlik hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Bu bölümde ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite de bulunan arkadaşlarımızın eğitim hayatlarında sıkıntı duydukları konuları bizler ile paylaşmalarını sağlamakta, onların sorunlarına etkili çözümler sunarak aldıkları eğitimin kaliteli geri dönüşünü gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Eğitimsel alanda yapılan her eylemin çok önemli ve etkili olması gerektiğine inandığımızdan dolayı bu bölümde yaşanan sıkıntıların ya da öğretmenler ile konuşmaya çekinilen konuların çözüme kavuşmasına çok önem veriyoruz. Üniversite sınav dönemi, okullarda yaşanılan sınav dönemleri… vb sınavların öğrenci üzerinde yaptığı etkileri göz önünde bulundurup, inceleyerek okula ve eğitime daha farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamayı amaçlamaktayız.

Bu konuda sizlere en çok yardımı olacağını düşündüğümüz psikolojik danışma ve rehberlik bölümünde okuyan arkadaşlarımızın, bakış açıları ve olaylara yaklaşım şekilleri ile sizlerin sorunlarına birlikte çözüm bularak, sizlerle programlar yaparak kaliteli öğrenmeyi sağlayıp daha etkin bir öğrenci ve daha mutlu bir birey olmanıza yardımcı olacağız.


Image

Sizde Bizi Arkadaşlarınıza Önerin
Onlarında Sorunlarını Çözelim!

Veya İncele